Systemy wystawiennicze

Roll-up’y

Roll-up’y to  nowoczesne systemy wystawiennicze stworzone dla firm, które chcą być zauważone. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy, przyciągająca uwagę, nie zajmuje wiele miejsca a przy tym są niedrogie i bardzo trwałe.

Po zakończonej ekspozycji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie, w której może być bezpiecznie przechowywana i transportowana.Roll-up jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw.

Ścianki wystawiennicze

Ścianki to największe przenośne systemy wystawiennicze i jednocześnie najpopularniejsze systemy do prezentacji dużych  grafiki reklamowych. Zapewniają ekskluzywny wygląd, łatwy i szybki montaż oraz mobilność.  Niezawodny i sprawdzony produkt na wystawy, konferencje, targi, imprezy firmowe, prezentacje, promocje, dekorację pomieszczeń firmy.

Potykacze

Potykacze sprawdzą się ustawione np. przed restauracją lub sklepem zachęcą do skorzystania z oferty. Odporne na zmienne warunki atmosferyczne  trwałej i solidnej  ramie  przyciągną klientów do Twojego lokalu.

Nasze realizacje
samsung-schody

Samsung schody SCC

samsung-rotunda

Samsung Kampania

galena-wejscie

Galeria Handlowa Galena Jaworzno

play-filar

Filar

lociciane-sciany

Loccitane Tapeta

hanasushi-sciany

Hana Sushi fototapeta

scc-pokoj-matki-z-dzieckiem

Fototapeta

scc-stendy1

Stand’y wolnostojące

scc-stendy-2

Stendy kompozytowe

szczecinska-stojak

Stojaki reklamowe B1

szczecinska-stojak-2

Stojak Plakatowy B1

profiauto-flagi

ProfiAuto Show Flagi