Reklama świetlna

Dzięki reklamie świetlnej zostaną Państwo zauważeni w dzień  jak i w  nocy. Wykonujemy reklamy świetlne przy użyciu najwyższej jakości komponentów i staramy się dopasować je do Państwa oczekiwań. W naszych produktach stosujemy  oświetlenie ledowe, co pozwala uniknąć naszym klientom wysokich rachunków.

W naszej ofercie znajdują się:

Kasetony

  • Kaseton „standardowy” – rama aluminiowa z systemem zatrzaskowym. Lico wykonane z tworzywa sztucznego (najczęściej PMMA), wyklejane folią do podświetleń wycinaną techniką ploterową lub folią drukowaną techniką solvetową
  • Kaseton “winylowy” jest produkowany w oparciu o napinające profile aluminiowe, pokryte płótnem winylowym. Doskonale nadaje się do produkcji elementów o długości nawet do 50 m, bez konieczności łączeń na grafice
  • Kasetony z Dibondu (blacha aluminiowa malowana proszkowo) to rozwiązanie stworzone dla wymagających klientów. Cechuje je bardzo wysoka jakość nieograniczone możliwości indywidualnej obróbki kształtów i powierzchni reklamowej

Litery świetlne

To bardzo efektowny sposób wyróżnienia swojej firmy. Do produkcji takich liter korzystamy z szerokiego asortymentu materiałów takich jak np.: stal nierdzewna, aluminium, tworzywa sztuczne, taśmy alurapid oraz miedź. Produkowane są w wersji standardowej oraz podświetlanej.

Ta forma reklamy jest popularna wśród osób, które pragną podnieść prestiż i podkreślić wyjątkowość wizerunku swojej firmy. Najczęściej wykorzystuje się je na elewacjach lub szczytach budynków.

Otoki i blendy

Do ich produkcji wykorzystujemy oświetlenie ledowe,  lub tradycyjnego oświetlenia jarzeniowego o podwyższonej trwałości. Lico z tworzywa sztucznego, dibondu, płótna winylowego, bądź frezowanego aluminium oraz podkonstrukcje stalowe lakierowane proszkowo lub w oparciu o profile aluminiowe.

Pylony Reklamowe

To elementy zewnętrznej identyfikacji wizualnej, najczęściej wykorzystywane przy stacjach paliw jako nośnik cen, a także w mniejszych wymiarach, jako strzałki kierunkowe lub nośniki informacyjno-reklamowe dla instytucji finansowych i siedzib firm. Standardowo wykonywane w oparciu o konstrukcje stalowe, cynkowane ogniowo, z poszyciami (brytami) z blach aluminiowych lakierowanych proszkowo. Niektóre elementy np. logotypy, mogą być wykonane z tworzyw sztucznych z możliwością wmontowania ich w poszycia pylonu.

Nasze realizacje
fashionhousesosno-salomon

Kaseton Świetlny Salomon

cinamon-kaseton

Kaseton świetlny Cinamon

kaseton sander

Kaseton świetlny

kaseton byolala

Kaseton świetlny

bankomat

Bankomat SCC

yfl-01

yfl-01

villeroy-01

villeroy-01

ubezpieczenia-01

ubezpieczenia-01

timeout-01

timeout-01

sztolnia-01

sztolnia-01

podlogi-01

podlogi-01

osobowe-01

osobowe-01